Zbliżają się Walentynki. Jest to ten wyjątkowy dzień w roku kiedy każdy chce usłyszeć, że jest kochany i upragniony. Twoja żona ogarnia cały Wasz dom. Codziennie staje prawie na głowie by wszystko było dobrze zrobione. Walentynki jest to właśnie ten dzień kiedy możesz jej pokazać, że jesteś jej wdzięczny za wszystko. Naszym zdaniem  książka to idealny prezent dla żony na Walentynki.

Książka na Walentynki

Poniżej przedstawiamy subiektywną listę książek, które mogą spodobać się Twojej żonie. Lista została sporządzona na podstawie rozmów z naszymi koleżankami.

  1. Wielki ogarniacz życia we dwoje. Czyli jak być razem i się nie pozabijać. Książka optymistyczna, która sprawi, że Twoja żona będzie miała lepszy humor. Opowiada ona o życiu we dwoje. O blaskach i cieniach. O tym, że mężczyźni i kobiety inaczej postrzegają świat i inaczej rozwiązują problemy. Pozycja warta przeczytania.
  2. P.S. Kocham Cię. Książka bardzo wzruszająca. Opowiada ona historię kobiety, która nie potrafiła pogodzić się ze śmiercią swojego męża. Na jej podstawie powstał bardzo dobry film, który wzrusza równie skutecznie jak książka.
  3. Gwiazd naszych wina. Niby jest to książka dla młodzieży, ale naszym zdaniem dorośli również powinni ją przeczytać by dowiedzieć się, że o miłość i marzenia zawsze warto walczyć. Nawet wtedy gdy z góry jest wiadomo, że jest to walka z wiatrakami.
  4. Jeżeli Twoja żona lubi kryminały to polecamy książki Olgi Rudnickiej. Jest ona bardzo dobrą autorką kryminałów o zabarwieniu komediowym. Przy jej książkach Twoja żona na pewno będzie się często i głośno śmiała.
  5. Książki o braciach Slater. Są to książki o dużym zabarwieniu erotycznym. Opowiadają o chłopakach, którzy  nie mieli łatwo w życiu. Nie są oni łatwi w obyciu, ale i tak każda kobieta, chciałaby z nimi być choć przez jedną noc. Daj te książki żonie a możesz liczyć na gorące noce.
  6. Pamiętnik.  Jest to jedna z tych opowieści, które zapamiętuje się na całe życie. Opowiada o miłości, która nie przemija mimo upływu lat. Idealna pozycja na prezent na Walentynki.
  7. Poczekajka. Książka Katarzyny Michalak, która sprawia, że kobiety znowu zaczynają marzyć i walczyć o swoje uczucia. Jeżeli Twoja żona przeczyta ta książkę to z pewnością będzie chciała przeczytać także inne książki tej autorki. Ona uzależnia.

Wszystkie te książki cieszą się dużą popularnością wśród kobiet. Są one historiami o miłości, która nie zawsze jest piękna i cukierkowa. Jednak dzięki nim Twoja żona spędzi miło czas. Mamy nadzieje, że nasze propozycje pomogą Ci w wyborze prezentu dla żony na Walentynki. My już wiemy co damy naszym kobietom?  A Ty na co jeszcze czekasz?